Lista aktualności Lista aktualności

Ogłoszenie w/s funkcjonowania nadleśnictwa

Z uwagi ogólną sytuację w kraju związaną z pandemią wirusa SARS-CoV-2 oraz wprowadzony stan zagrożenia epidemicznego, w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania oraz ciągłości działania nadleśnictwa z dniem 09.10.2020 roku zmieniono organizację pracy biura nadleśnictwa, ograniczono poruszanie się petentów i interesantów w budynku w celu zapewnienia bezpieczeństwa pracowników. W budynku biura zorganizowano jeden punkt odbioru korespondencji wraz z  odpowiednią organizacją odbioru poczty i przesyłek.

W trosce o bezpieczeństwo Państwa oraz pracowników nadleśnictwa prosimy wszystkich interesantów o:

Załatwianie spraw drogą elektroniczną (mailowo) na adres strzebielino@gdansk.lasy.gov.pl lub

telefonicznie: tel. +48 678 20 77 lub 78

Jeżeli uważacie Państwo, że Wasz przyjazd do nadleśnictwa jest niezbędny  to prosimy o wcześniejsze umawianie się telefoniczne.

Prosimy wziąć pod uwagę, że część pracowników w najbliższym czasie będzie wykonywać pracę zdalną.

Zwracamy się z prośbą o ograniczenie wizyt w kancelariach leśnictw.

Wykaz telefonów kontaktowych w biurze nadleśnictwa można znaleźć pod adresem:

https://strzebielino.gdansk.lasy.gov.pl/145

Wykaz telefonów kontaktowych do leśnictw można znaleźć pod adresem:

https://strzebielino.gdansk.lasy.gov.pl/lesnictwa

Nie jest to łatwy czas dla nas wszystkim, ale wierzymy, że spokój, opanowanie i przestrzeganie zaleceń GIS pozwoli na skuteczną i szybką walkę z wirusem.

Dziękujemy za zrozumienie. Za wszystkie niedogodności przepraszamy.

 

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe (PGL LP)
Jesteśmy organizacją z ponad 90 letnią tradycją. Prowadzimy zrównoważoną, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami FSC i PEFC gospodarkę leśną na ponad 7,6 mln ha powierzchni  naszego kraju. Systematycznie zwiększamy lesistość Polski z 21 proc. w roku 1945 do 29,6 % obecnie. Konsekwentnie realizujemy „Krajowy program zwiększania lesistości”, dzięki któremu do roku 2050 lesistość Polski wzrośnie do 33%. Cechuje nas samodzielność finansowa. Znaczną częścią naszego zysku dzielimy się ze społeczeństwem. Wspieramy m.in.: Budżet Państwa, samorządy terytorialne, Parki Narodowe; organizacje pozarządowe, wspieramy remonty lokalnych dróg oraz inne, ważne dla Państwa przedsięwzięcia. 
Nasze profesjonalne działania oraz wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wiedzą i odpowiedzialnością za powierzony nam majątek są gwarancją bezpieczeństwa ekologicznego Polski.
                                                           PRACUJEMY W  ZGODZIE Z NATURĄ!